Jongens van de Photobooth

Go Back
Report Abuse

Jongens van de Photobooth

Popular

Description

De Jongens van de Photobooth & Alexander
4 jaar geleden begon Alexander met de Boys of the Photobooth.
Het bedrijf is ontstaan ​​uit zijn werk als dj en coördinator van dans bijeenkomsten.

We zijn sindsdien een beetje uitgebreid met jongeren uit de Photobooth en ons team heeft een solide vorm aangenomen.
– Inge (doet vaak een jongen) en Steven zijn aanwezig om met iedereen te praten en informatie te geven
– Janinho is voor de ontwerpen en de groene schermopnamen
– Wiebe is voor productinnovatie.
– Daarnaast assisteren verschillende ambulante jongens soms om de fotohokjes in alle omstandigheden te laten draaien.
– Alexander is de hand van alles.

Het begint in de horeca
Op 15-jarige leeftijd begon Alexander in Restaurant “de Kloosterhoeve” in zijn geboortestad Harmelen en hij koos niet voor de Hotelschool, omdat hij ‘s avonds altijd op zijn werk zou zijn. Dat was ongemakkelijk.

Logisch gestart in 2000 als DJ / bar manager in een apres ski-bar in Tignes (Fr) 😉
Toen hij terugkeerde naar Nederland, speelde hij nog steeds muziek tot in 2017 was het zeker te druk met de jongens van de Photobooth.

DJ’s zijn interessant, maar ook arrangeren.
Daarnaast organiseerde hij van 2010 tot 2015 wekelijkse clubnachten in Utrecht (Tivoli Vredenburg, Poema, Basis) en was hij drie jaar stage bij Club Air.
Zo weinig voortgekomen uit gezellige bingo-avonden met familie en vrienden.

Het idee.
Voor meer aanwezigheid op sociale media was er het concept voor de clubevenementen om iets met Achterwerk in de kast te doen en daarvoor ontwierp hij een multifunctionele photobooth.
De clubavonden zijn geschiedenis en de photobooth is sinds februari 2015 operationeel.

Het resultaat.
Er zijn nu in totaal 6 photobooths, 2 festival photobooths, 4 photo pillars en 2 permanente photobooths.
In de winkel van Tony’s Chocolonely in Amsterdam en in Park 6 in Tivoli Vredenburg.

Alles draait om de omgeving.
Wat ooit begon met het ontwikkelen van atmosferische cd’s op “verjaardagen zitten” en leidde tot het regelen van de sfeerverlichting op clubavonden heeft de Boys of the Photobooth opgeleverd.

De evenementen en de muziek waren altijd warm en gezellig, af en toe als het nodig was soms een beetje plat, maar uiteraard altijd met stijl.

We willen deze sfeer ook uitstralen met de Boys of the Photobooth.

Uiteindelijk ook bij jouw evenement.

Author Info

jongensvandephotobooth

Member since 8 years ago
View Profile

Subscribe to Blog via Email

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

Submit a Listing

Search the Business Directory


Discover more from Local Citation Building Services - Free Local Business Directory - Add Your Business - Post Classified Ads - Job Postings - Event Calendar - Post Press Release for Free

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

There are no reviews yet.

Leave a Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *